Glamour - AKT

Co to je glamour a akt?

Profesionálně zachycená přirozená krása Vašeho těla a duše. Nebudete k tomu ani potřebovat příliš oblečení, spíš rafinované kombinace drobností, doplňků. Je to focení, při kterém se budete cítit naprosto vyjímečně, prožijete ten nepopsatelný pocit a okouzlení oslňujícím výsledkem.

Neváhejte a nechte si nafotit svoje životní fotografie, nad kterými budete žasnout vy i všichni ostatní. Až budou fotky hotové, nápadne Vás spousta způsobů, co s nimi. Sexy dárek pro přítele, manžela. Obraz na plátně. Prezentace pro Vaší kariéru. Nebo pro ten nádherný pocit, vidět sebe samu jakou modelku, bohyni a rebelku zároveň.

Fotím modelky přes 15 let, za tu dobu jsem pracoval s tisícovkami modelek. Díky tomu je práce v mém fotostudiu zábavnou a tvořivou událostí. Mám nápady, vím, co chci, umím Ti to předat. U mne to při focení neskončí pokynem... "Dělej co chceš."

Jak focení glamour a akt probíhá?

Nejprve to všechno probereme, dámy před Vámi tomu většinou říkají uvolňující terapie :-) Pak Vás nalíčíme. Prozáříme Váš obličej tak, že v zrcadle uvidíte modelku a sexy bytost. Potom společně s Lukášem rafinovaně zkompletujete oblečení a doplňky. Inspiruj se skvělými nápady profesionála, který ví, co Vám bude nejvíc slušet. Konečně focení! Nebojte se, nebudete se stydět, naopak si užijete všechny nápady a kouzla glamour focení.

Co po glamour focení dostanete?

10 profesionálně upravených a vyretušovaných velkých fotografií formátu 20x30cm. DVD s těmito fotografiemi v plném rozlišení (tedy vhodné i pro tisk obrovských obrazů), rozlišení na internet a náhledy všech nafocených fotografií.

  • Bezkonkurenční ceny
  • Profesionální team
  • Špičkový přístup
  • Férové jednání